Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент визначив вимоги до упаковки продуктів харчування

  • 366
Парламент визначив вимоги до упаковки продуктів харчування

Народні депутати остаточно ухвалили законопроєкт № 4568 «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами», який посилює захист здоров’я споживачів. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Законодавство ставить суворі вимоги до складових харчових продуктів, однак стандарти упаковки були досить лояльні. Існував ризик негативного впливу складових упаковки на харчовий продукт. Ухвалений законопроєкт це змінює», – пояснив Гайду.

За його словами, нові норми посилюють вимоги до виробництва та обігу контактуючих матеріалів та запроваджують державну реєстрацію речовин, які будуть використовуватися у виробництвах. Зокрема це стосується матеріалів, що контактують з молочними, кондитерськими, алкогольними, м’ясними продуктами.

«Це потрібне рішення, яке захищає наших споживачів, розширює ринки для наших виробників та наближає нас до європейських стандартів безпеки харчових продуктів», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy