Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент визначив особливості служби в органах місцевого самоврядування

  • 472
Парламент визначив особливості служби в органах місцевого самоврядування

Народні депутати ухвалили законопроєкт №6504, який є однією зі складових реформи держуправління та передбачає розмежовування статусу службовців місцевого самоврядування і виборних посадових осіб.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Цей закон розширить можливості місцевої влади та забезпечить прозорість її роботи. Зокрема він упорядковує проведення відкритих конкурсів, запроваджує механізми кар’єрного просування, розмежовує статус службовців місцевого самоврядування і виборних посадових осіб. Також він забезпечить прозорість у сфері преміювання та підвищення зарплат і допоможе запровадити сучасні інструменти управління персоналом», – пояснила Шуляк.

Вона додала, що ухвалення цього законопроєкту стало ще одним кроком до реформування держуправління та наближення України до повноправного членства у Європейському Союзі.

«Формування спроможної та ефективної місцевої влади є важливим аспектом змін у системі держуправління, яку підтримують наші європейські партнери», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy