Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент ухвалив законопроєкт про відповідальність за недостовірне декларування

  • 5020
Парламент ухвалив законопроєкт про відповідальність за недостовірне декларування

Народні депутати 315 голосами ухвалили президентський законопроєкт, що впроваджує кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

Раніше парламент вже ухвалив цей законопроєкт, але з поправками, які скасовували кримінальну відповідальність та давали змогу виводити з-під декларування частину статків. Через це Президент наклав вето на цей закон, і Верховна Рада розглянула його вдруге.

«Президент запропонував повернутися до базової редакції закону, яка була на другому читанні без поправок, що виводять з-під декларування багато об’єктів. Наприклад, якщо дружина про них не повідомила декларанту. Це виглядає дивно. Ми проти такого і повинні повернути декларування так, як має бути – з відповідальністю у вигляді позбавлення волі», – заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Проєкт закону вносить зміни до ст. 366-3 Кримінального кодексу України – покарання за недостовірне декларування у вигляді позбавлення волі терміном 1 рік.

Також скасовується поправка, яка дозволяла уникнути декларування оформленого на родичів майна, посилаючись на те, що родичі не повідомили про таке майно.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy