Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент ухвалив законопроєкт про санкції стосовно російських банків

  • 314
Парламент ухвалив законопроєкт про санкції стосовно російських банків

Верховна Рада ухвалила президентський законопроєкт №9045, який передбачає запровадження економічних санкцій до фінансових установ рф на 50 років. За це рішення проголосували 325 народних депутатів.

«Це доволі потужний сигнал – система, яка генерує і забезпечує обіг «кривавих» коштів, не може вважатися партнером. Ми дуже довго пояснювали, що у війну не можна заробляти одночасно і в Україні, і в Росії, маючи там юридичні особи, які надають кредитні пільги «асвабадітелям» тільки за те, що вони вже рік вбивають українців», – констатував народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Він додав, що санкції стосуються всієї фінансової системи рф. Зокрема йдеться про банки, небанківські кредитні організації, страхові компанії, інвестиційні фонди, операторів платіжних систем та інших фінансових установ.

«Вкрай важливо донести наш нинішній вже офіційний сигнал до міжнародних партнерів, насамперед ЄС та G7 – фінансова система росії має бути ізольована від усього цивілізованого світу, будь-які контакти з нею – токсичні і репутаційно вбивчі», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy