Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент ухвалив закон про онлайн-прописку

  • 9543
Парламент ухвалив закон про онлайн-прописку

Верховна Рада в цілому ухвалила законопроєкт №5463 про реєстрацію місця проживання онлайн. Таке рішення підтримали 238 народних депутатів.

Тепер українцям не потрібні штамп про прописку та паперова довідка про місце реєстрації до ID-картки. Змінити місце реєстрації можна буде за 10 хвилин у «Дії». Вашу заяву розглянуть за 24 години.

Як змінити місце реєстрації онлайн?

  1. Обрати пункт «Зміна місця проживання» на сайті «Дія».
  2. Заповнити заявку.
  3. Власник житла має підтвердити запит онлайн та дозволити зареєструватися в житлі, що внесено до реєстру нерухомого майна.
  4. Зняття з попереднього місця проживання відбувається автоматично. Дані про нове місце з’являються в реєстрі також в автоматичному режимі.

«Жодних папірців чи походів у ЦНАП. Для того, щоб держава розуміла, де людина зареєстрована, існують електронні реєстри, а не ксерокопії. У 21 столітті люди можуть вільно переміщатися країною і не повинні залежати від штампів у паспорті», – розповів віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Законопроєкт також передбачає, що територіальні громади вестимуть реєстри виключно в електронному форматі. А надання послуг (оформлення пенсії, отримання медичної допомоги тощо) тепер відбуватиметься без прив’язки до місця реєстрації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy