Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент ухвалив пропозиції Президента стосовно санкцій проти агресора та колаборантів

  • 1106
Парламент ухвалив пропозиції Президента стосовно санкцій проти агресора та колаборантів

Народні депутати проголосували за законопроєкт № 7194 з пропозиціями Президента, які встановлюють чіткі критерії, хто саме має підпадати під санкції. Це відкриває шлях до конфіскації російських активів на території України та майна тих, хто підтримує російську агресію.

У квітні Верховна Рада вже ухвалила законопроєкт, який передбачав накладення санкцій проти агресора. Втім Президент повернув законопроєкт зі своїми пропозиціями.

За словами першого віце-спікера парламенту Олександра Корнієнка, ці пропозиції усувають можливість по-різному трактувати, хто саме може підпадати під санкції. Також чітко окреслені критерії, за якими активи фізичних та юридичних осіб можна заблокувати. Це відкриває шлях до конфіскації російського майна в Україні та активів тих, хто підтримує російську агресію проти України.

«Зрозуміло, що продаж конфіскованих підприємств в умовах війни – це проблематично, але у нас вже є досвід управління та користування майном, яке вилучили у Януковича», – пояснив Корнієнко.

Він наголошує, що конфіскація російського майна буде пов’язана з міжнародною діяльністю України, зокрема з визнанням у рамках міжнародного права російських злочинів.

«Не маю сумнівів, що росіяни будуть оскаржувати такі рішення. Але у нас є досвід судів з Газпромом, який ми побороли в міжнародному арбітражі. Це доводить, що ми можемо ефективно доводити свої права в суді, й впевнений, що міжнародне право буде на боці України», – переконаний перший віце-спікер.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy