Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент у першому читанні підтримав законопроєкт щодо громадянства для добровольців

  • 149
Парламент у першому читанні підтримав законопроєкт щодо громадянства для добровольців

Сьогодні Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №9585 щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України.

Однією з ключових ініціатив законопроєкту є надання дозволів на імміграцію або набуття громадянства України для осіб, чиї паспорти втратили чинність, а також для іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті України.

Законопроєкт також надає право членам сім’ї осіб, які уклали контракт у ЗСУ, отримати посвідку на тимчасове проживання.

Особлива вимога буде застосована до громадян рф та білорусі, які прийняли громадянство України. Їм потрібно буде впродовж року після припинення воєнного стану підтвердити припинення попереднього громадянства.

Скласти іспити з Конституції, історії України та підтвердити знання української мови мають особи, які отримали громадянство України під час воєнного стану і служать у лавах Збройних Силах України. Це вони мають зробити за два роки після воєнного стану.

Також впродовж року після припинення воєнного стану припиняється прийом заяв на набуття громадянства України від громадян рф.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy