Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент створив умови для виробництва Bayraktar в Україні – Олексій Устенко

  • 372
Парламент створив умови для виробництва Bayraktar в Україні – Олексій Устенко

Верховна Рада ратифікувала Рамкову угоду між урядами України та Турецької Республіки про співробітництво у сфері високих технологій, авіаційній та космічній галузях.

Про це повідомив народний депутат партії «Слуга Народу» Олексій Устенко.

«Компанія Bayraktar планувала розпочати інвестиції у виробництво на території України ще до повномасштабного російського вторгнення. Втім, війна не злякала наших турецьких партнерів, а лише зміцнила їх у цьому прагненні», – заявив він.

Олексій Устенко нагадав, що у 2019 році під час візиту Володимира Зеленського на підприємство компанії, турецькі партнери наголосили на важливості створення в Україні науково-виробничого центру.

«Вже на початку лютого цього року наші уряди підписали Рамкову угоду про співпрацю для підтримки високотехнологічних аерокосмічних галузей, яку сьогодні ратифікував український парламент», – сказав народний депутат.

Угода передбачає будівництво в Україні заводу Bayraktar, який виготовлятиме безпілотники.

«З точки зору технологічного наповнення, це будуть українсько-турецькі Bayraktar, які застосовуватимуться у Збройних силах України та сприятимуть посиленню обороноздатності України. А ще це залучення інвестицій у сферу високих технологій», – зазначив Устенко.

Він додав, що Угода також передбачає створення навчального центру з підготовки українських спеціалістів з управління безпілотними дронами різних категорій.

«Участь українських фахівців у процесі розробки, виробництва, обслуговування, ремонту, модернізації безпілотних літальних апаратів та їх залучення до професійного навчання дасть змогу підвищити їхню кваліфікацію у сфері високих технологій. Дякую нашим турецьким партнерам, разом з якими ми наближаємо перемогу та робимо Україну сильною», – резюмував політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy