Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент створив ТСК, що розслідуватиме дії високопосадовців та політиків проти суверенітету України

  • 11680
Парламент створив ТСК, що розслідуватиме дії високопосадовців та політиків проти суверенітету України

Верховна Рада підтримала постанову про створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, що сприяли порушенню державного суверенітету та територіальної цілісності і несли загрозу національним інтересам та безпеці України (№5243).

Головним завданням ТСК стане вивчення та розслідування фактів щодо можливого надання представниками державної влади України та іншими особами державі-агресору допомоги в протиправній діяльності проти України, а також виявлення та запобігання загрозам суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній економічній чи інформаційній безпеці України.

Очільницею ТСК обрано народну депутатку, заступницю голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яну Безуглу.

«Мотивом нашого рішення стала необхідність здійснення парламентського контролю шляхом проведення розслідування з питань, що становлять гострий суспільний інтерес. Зокрема, так званої справи Вагнера, аудіозаписів розмов українських та російських посадових осіб, в яких містяться деталі, що вказують на ознаки здійснення державної зради українськими чиновниками, розслідування Іловайської трагедії та інші. За рік та навіть пів року роботи ТСК ми зможемо вивести парламентський нагляд за спецслужбами на новий рівень; розберемо резонансні справи, з’ясуємо істину в низці кричущих моментів, які стали переломними під час новітнього російсько-українського конфлікту», – наголосила Мар’яна Безугла.

Усього до складу Тимчасової слідчої комісії увійшли 11 народних депутатів: 8 – від фракції «Слуга Народу», по 1 представнику від фракцій «Опозиційна платформа – За життя», від групи «Партія “За майбутнє”» та депутатської групи «Довіра».

Мар’яна Безугла також закликала фракції, які ще не подали представників до складу комісії, долучитися до роботи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy