Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент створить умови для збільшення потоку іноземних туристів до України – Дмитро Нальотов

  • 7074
Парламент створить умови для збільшення потоку іноземних туристів до України – Дмитро Нальотов

Голова підкомітету з питань туризму та курортів Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Дмитро Нальотов заявив, що найближчим часом парламент розгляне новий законопроєкт про туризм. Про це він розповів під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

«Над Законом України “Про туризм” ми працюємо вже понад рік. Спілкуємося з асоціаціями, експертами, вивчаємо міжнародний досвід та пристосовуємо його до українських реалій. Закон наразі готовий до першого читання. Я думаю, що наступного пленарного тижня ми маємо його розглядати в залі парламенту», – сказав Нальотов.

За його словами, пріоритетом законопроєкту стане розвиток в’їзного туризму в Україні. Окрему увагу приділяють проєктам розвитку та стратегічному плануванню у галузі туризму на місцевому і національному рівнях.

«Тепер це не будуть типові програми “про все”. Це будуть програми з аналітикою, з проблематикою, які підкріплені реальним проєктним менеджментом, термінами та виконавцями. І найголовніше – вони будуть підкріплені фінансами та ресурсами для їхнього створення», – зазначив Нальотов.

Для цього на місцевому рівні створять цільові фонди, які наповнюватимуться з туристичного збору та інших джерел співфінансування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy