Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент створює умови для розвитку українського виноробства

  • 229
Парламент створює умови для розвитку українського виноробства

Верховна Рада проголосувала за основу законопроект № 9139, який впроваджує європейські норми до української виноградарсько-виноробної галузі. Завдяки цьому вітчизняні виробники зможуть простіше виходити на ринки ЄС. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Україна має потужний потенціал до розвитку виноробства та виноградарства. В нас є і необхідні кліматичні умови, і ґрунти, і всі інші необхідні чинники. Цим законопроектом ми даємо поштовх до розвитку наших виробників. Також маємо дати відразу всі необхідні умови для того, щоб українській продукт був конкурентоспроможним у світі. І європейські стандарти стануть цим важливим елементом», – зауважив Гайду.

Він додав, що в Україні зміниться маркування виноробної продукції, вона стане аналогічною до європейської. Крім того, в країні з’явиться виноградарсько-виноробний реєстр, в якому будуть дані про походження винограду, ділянки з виноградниками та виробників виноробної продукції.

«Цей законопроект важливий для наших виноробів. Ми мали з ними плідні діалоги, знаємо їхні пропозиції та зауваження. Запропоновані законопроектом зміни – це симбіоз між владою та бізнесом, адже ми маємо враховувати питання тих, хто має безпосереднє відношення до виноградарсько-виноробної галузі», – відзначив голова профільного комітету.

Окрім цього законопроект передбачає впровадження принципу «від виноградної лози до пляшки». Це має забезпечити простежуваність виноробних виробництв. Так українці отримають якісніший товар, а підприємці сумлінніше ставитимуться до власного продукту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy