Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент спростив умови отримання адмінпослуг

  • 9665
Парламент спростив умови отримання адмінпослуг

Депутати ухвалили в цілому законопроєкт № 3475 про адміністративну процедуру, який спрощує отримання адмінпослуг для громадян та бізнесу.

«Кожен хоч раз стикався з проблемою отримати якусь адмінпослугу. Різні державні органи вимагають надати додаткові документи або їхні копії, які й так вже є у них в наявності. Зазвичай кожен держорган встановлює свої власні правила і процедури для надання адмінпослуг. Цей законопроєкт поставить крапку у всіх цих недоліках сучасної системи. Це складний закон, який спрощує життя всім», – пояснив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його словами, відтепер існуватиме єдині правила надання адмінпослуг, а цей процес буде максимально цифровізовано.

«Буде можливість замовити адміністративну послугу не виходячи із дому. І більше не доведеться збирати копії документів, до яких державні органи і так мають доступ», – сказав представник Кабміну у Верховній Раді.

Також Мельничук зазначив, що проєкт закону обумовлює чіткі та зрозумілі відповіді на запити про отримання адмінпослуги, це зупинить практику відмов у наданні послуги без пояснення причин.

«Людиноорієнтована влада та цивілізоване спілкування чиновників з людиною – основна мета цього акту. Усі чиновники зобов’язані працювати за уніфікованими правилами, більше не буде формальних відписок, а людина отримує право знати про всі рішення, які державний орган планує стосовно неї приймати», – заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін.

«Ми всі підтримуємо цей законопроєкт. Дійсно, адмінпроцедура потребує врегулювання. Хочу подякувати профільному комітету за роботу над цим законопроєктом», – заявив депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy