Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент спростив процедуру оформлення статусу учасника бойових дій

  • 136
Парламент спростив процедуру оформлення статусу учасника бойових дій

Народні депутати 263 голосами остаточно ухвалили законопроєкт №11143, який цифровізує та значно спрощує процедуру оформлення статусу УБД. Про це повідомив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко.

«Законопроєкт створить умови для спрощення процедури оформлення статусу учасника бойових дій під час дії воєнного стану, зокрема за рахунок удосконалення інформаційної взаємодії між держреєстрами. А також поліпшить процес визначення статусу та забезпечить захист прав військовослужбовців, які брали участь у бойових діях», – пояснив парламентар.

Йдеться про упорядкування окремих норм законодавства, які стосуються регулювання обробки інформації з обмеженим доступом в системах Міноборони, впровадження профілів безпеки, а також інформаційної взаємодії Єдиного держреєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів з іншими системами. Це дасть змогу отримувати статус УБД в автоматичному режимі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy