Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент спростив отримання допомоги з безробіття

  • 1795
Парламент спростив отримання допомоги з безробіття

Народні депутати ухвалили законопроєкт № 7275, який суттєво спрощує можливість отримати допомогу з безробіття під час воєнного стану. Про це заявила ініціаторка законопроєкту, народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

«Допомогу можна отримати без особистого відвідування центрів зайнятості. Українців, які опинилися на тимчасово окупованих територіях, не позбавлятимуть статусу безробітного та виплат навіть якщо вони не можуть дистанційно поспілкуватися з працівниками центрів зайнятості», – засвідчила Третьякова.

Вона наголосила, що максимальний розмір допомоги з безробіття складе 1,5 мінімальної зарплати, а виплати забезпечать переселенцям навіть за відсутності у них документів.

Також програма допомоги пошириться й на тих, хто втратив частину зарплати через зупинку або скорочення виробництва.

За словами голови політичної партії «Слуга Народу» Олени Шуляк, цей законопроєкт максимально спрощує набуття статусу безробітного та отримання допомоги.

«Не треба збирати купу документів, довідок та особисто приходити до центрів зайнятості, щоб отримати допомогу. Все можна зробити дистанційно – зручно та швидко. Зараз не час зволікати й вимагати від людей притримуватися формальностей, які діяли у мирний час. Зараз українцям, які втратили роботу, важливо допомогти якомога швидше», – стверджує очільниця партії.

Також законопроєкт передбачає можливість запровадження інших програм підтримки.

«Уряд матиме змогу запроваджувати додаткові види державної підтримки переселенців, безробітних та роботодавців. Зокрема, компенсувати витрати на оплату праці для тих роботодавців, хто працевлаштовує переселенців, а також надавати фінансову допомогу безробітним для початку підприємницької діяльності», – підсумувала Третьякова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy