Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент спільно з урядом розробляють критерії інтеграції переселенців у нові громади

  • 128
Парламент спільно з урядом розробляють критерії інтеграції переселенців у нові громади

Чіткі принципи верифікації ВПО та системний підхід до розв’язання проблем переселенців дозволить надати всебічну допомогу тим, хто її насправді потребує. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Сергій Козир.

«Ми зараз активно працюємо з урядом та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України над максимально чіткою верифікацією внутрішньо переміщених осіб. Треба розуміти, хто повернувся додому, а хто вже зміг придбати житло на новому місці. І найголовніше завдання – сформувати критерії інтеграції ВПО у громаду, а на основі цього ухвалювати рішення про те, продовжувати виплати чи не продовжувати», – зауважив народний депутат.

Він додав, що у Верховній Раді вже зареєстрований законопроєкт, який чітко визначає, за яких умов держава має допомагати ВПО.

Також Козир наголосив, що найбільшою проблемою для переселенців залишається відсутність житла.

«Створена тимчасова спеціальна комісія, яка разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України займається цим питанням. Фонд держмайна вже надав кілька тисяч об’єктів, які потенційно можуть бути використані для розміщення переселенців. Наразі на цих об’єктах потрібно провести аудит і поділити їх на групи за рівнем необхідних капіталовкладень, а далі ми будемо працювати з міжнародними донорами, з місцевою владою», – зазначив парламентар.

Нагадаємо, з 1 березня в Україні почали діяти нові правила нарахування грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Близько 800 тисяч осіб і надалі отримуватимуть цю допомогу, зокрема автоматично буде пролонговано виплати пенсіонерам, які отримують менше 9444 грн, інвалідам 1 і 2 груп, тяжкохворим дітям, дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy