Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент схвалив допуск іноземних військових для участі у багатонаціональних навчаннях

  • 5853
Парламент схвалив допуск іноземних військових для участі у багатонаціональних навчаннях

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 6359, що затверджує рішення Президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для багатонаціональних навчань. Це рішення підтримали 318 народних депутатів.

Дозвіл наданий для проведення низки багатонаціональних військових навчань. Зокрема це українсько-американські навчання «Сі Бриз» та «Репід Трайдент», українсько-британське навчання «Козак Мейс», українсько-румунське навчання «Ріверайн» та низка інших – загалом 10 навчань. До них планують залучити 21 тис. українських військових та близько 11,5 тис. іноземних з військовою технікою.

«Верховна Рада щорічно схвалює рішення Президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для спільних навчань. Ухвалення документу підвищує обороноздатність української армії та посилює взаємодію з силами Альянсу. Це важливо з урахуванням курсу на інтеграцію України до ЄС і НАТО, закріплену в Конституції», – заявив голова Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy