Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент розпочав дерадянізацію українського законодавства: що зміниться

  • 9242
  • 1
Парламент розпочав дерадянізацію українського законодавства: що зміниться

Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт №4284 про дерадянізацію законодавства України. Він допоможе очистити вітчизняне законодавче поле від актів, які не використовуються, що сприятиме проведенню ефективної систематизації та кодифікації українського законодавства, його адаптації до законодавства Європейського Союзу.

Законопроєкт передбачає:

✅Внесення змін до Кодексу законів про працю України, зокрема – приведення у відповідність термінології. Терміни «робітники», «трудящі», «агрегат», «застосування заходів громадського впливу», «передового», «комсомольських» пропонується замінити на сучасні аналоги.

✅ Внесення змін до Житлового кодексу Української РСР. Пропонується змінити назву на Житловий кодекс України, а також внести низку точкових змін, пов’язаних із осучасненням термінології.

✅ Скасування дії нормативно-правових актів радянського періоду.

«Ми пропонуємо нарешті прибрати з законодавства України будь-які згадки про комсомол, радянську владу. І найважливіше – ми не будуємо ленінський комунізм, як це передбачено в Житловому кодексі Української РСР, який діє на сьогодні! Сьогоднішній день – найкращий, щоб почати процес дерадянізації українського законодавства. Ми у вишиванках, які є «QR-кодом» кожного українця. Давайте покажемо, що він не тільки зовні, а й всередині кожного з нас, і почнемо цей процес!», – закликав співавтор законопроєкту, перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій
Сергій
3 роки тому

Давно пора це зробити. 👍👏

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy