Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент розгляне законопроєкт про захист критичної інфраструктури

  • 9285
Парламент розгляне законопроєкт про захист критичної інфраструктури

Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував винести на розгляд Верховної Ради законопроєкт № 5219 про критичну інфраструктуру та підтримати його у першому читанні.

За словами ініціатора законопроєкту Олександра Федієнка, Україна має створити систему захисту критичної інфраструктури, що взаємодіятиме із різними загальнодержавними і національними системами захисту інформації та об’єктів.

«Світові тенденції до посилення загроз природного та техногенного характерів, підвищення рівня терористичних загроз, збільшення кількості та підвищення складності кібератак, а також пошкодження інфраструктурних об’єктів у східних та південних регіонах України внаслідок збройної агресії Росії зумовили актуалізацію питання захисту систем, об’єктів і ресурсів, які є критично важливими для функціонування суспільства, соціально-економічного розвитку держави та забезпечення національної безпеки», – заявив Федієнко.

Зокрема, законопроєкт передбачає впровадження парламентського та громадського контролю у сфері захисту критичної інфраструктури, обов’язкове державне страхування об’єктів критичної інфраструктури, а також залучення громадськості до можливого запобігання атак на них.

Також документ регламентує створення Національної комісії з питань захисту критичної інфраструктури, яка регулюватиме цю сферу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy