Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент розгляне аграрний законопроєкт, який сприятиме оборонній промисловості

  • 140
Парламент розгляне аграрний законопроєкт, який сприятиме оборонній промисловості

Профільний парламентський комітет рекомендував Верховній Раді розглянути законопроєкт №10427-1 про спрощення обігу насіння бавовнику, який потрібен для виробництва пороху.

Про це повідомив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Степан Чернявський.

«Бавовняне волокно на 75-85 % – найчистіша природна целюлоза. Річна потреба оборонного сектору України в целюлозі для виготовлення пороху становить 10 тисяч тонн. Посіви бавовнику на площі близько 30 тис. га можуть забезпечити необхідну кількість сировини для виготовлення цього об’єму целюлози», – пояснив Чернявський.

Він наголосив, що бавовник є важливою культурою для використання в галузях, які сприяють нашій боротьбі та обороні. Тому у парламенті розробили законопроєкт, який дозволить пришвидшити реєстрацію сортів бавовнику.

«Після підписання закону реєстрація сортів відбуватиметься протягом місяця замість 2-3 років, як це передбачає чинне законодавство. Також прийняття цього законопроєкту дозволить залучити $30-50 млн інвестицій у завод із виробництва сирця. Початкова потужність заводу становитиме 1,5 тис. тонн сирцю на рік з подальшим збільшенням виробництва до 6 тис. тонн», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy