Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент розглядає варіанти допомоги бізнесу – Олена Шуляк

  • 331
Парламент розглядає варіанти допомоги бізнесу – Олена Шуляк

У Верховній Раді працюють над механізмами підтримки бізнесу. Зокрема тривають дискусії про перспективи компенсацій для юридичних осіб за зруйновані нежитлові об’єкти. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час інтерв’ю «Ми-Україна».

«У держбюджеті-2023 понад 1 трлн грн закладено на підтримку обороноздатності нашої країни – понад 17% ВВП. Ці витрати не фінансуються нашим міжнародними партнерами, а надходять з податків. Бізнес створює робочі місця, додану вартість та сплачує податки в Україні. І його треба підтримувати», – наголосила Шуляк.

За її словами, парламент розглядає питання, як допомогти бізнесу, який потерпає від руйнувань та працює на складних територіях.

«Питання дискусійні, складні, тому що йдеться про те, де брати гроші. Але вони розглядаються, адже постраждала складська, промислова нерухомість, торговельні площі. Є запит бізнесу на компенсації», – констатувала очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що після того, як держава компенсує втрати власникам зруйнованого та пошкодженого майна, логічним буде підготувати законодавчу базу для компенсацій бізнесу.

«Всі проблем бізнесу у фокусі нашої уваги. Раз на місяць ми зустрічаємося з представниками різних асоціацій та шукаємо спільні рішення, щоб надалі підтримувати та допомагати на законодавчому рівні», – підсумувала Шуляк.

Нагадаємо, голова партії Олена Шуляк разом з народними депутатами від «Слуги Народу» раз на місяць проводить зустрічі з представниками найбільшої бізнес-асоціації – Українською Радою Бізнесу.

Під час останньої зустрічі очільниця «Слуги Народу» зауважила, що вже зараз можна почати напрацьовувати законопроєкт, який передбачатиме компенсацію бізнесу за втрачене та пошкоджене майно. А також запропонувала представникам УРБ долучитися до цього процесу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy