Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент прирівняв зарплати працівників Кримської платформи до вищого рангу держслужбовців

  • 9499
Парламент прирівняв зарплати працівників Кримської платформи до вищого рангу держслужбовців

Парламент ухвалив у цілому законопроєкт №5867 про організаційні питання роботи Кримської платформи. Це допоможе працівникам представництва Президента України в Автономній республіці Крим отримувати зарплату як держслужбовці вищого рангу.

Це рішення підтримали 295 народних депутатів.

Ініціатор законопроєкту та голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко розповів, що Кримська платформа має головний офіс у Києві, заснований на базі Постійного представництва Президента в АР Крим. І наразі зарплати працівників платформи – на рівні співробітників райдержадміністрацій.

«Виходить, що держслужбовці, яких добиратимуть в представництво Президента в Автономній республіці Крим для роботи у Кримській платформі – комунікаційники, дипломати, міжнародники, аналітики – матимуть зарплату, як службовці РДА. Це для Києва мало і на відповідає такого рівня структурі, куди ми хочемо залучити класних спеціалістів. Це просто неефективно», – зазначив він.

За словами Олександра Корнієнка, зарплати співробітників офісу Кримської платформи мають бути до 40 тис. грн зі всіма преміями та надбавками. При цьому перерозподіл буде не за рахунок додаткових коштів з бюджету.

«Це буде за рахунок Державного управління справами, яке фінансує це представництво. ДУС готовий знайти кошти, здійснивши перерозподіл фінансів всередині себе», – наголосив голова партії.

Очільник політсили додав, що ініційована Президентом Кримська платформа стала першим міжнародним майданчиком у питанні деокупації півострова. Раніше це не обговорювалося ні в «норманському», ні у «мінському форматі».

Крім того, голова парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко нагадав, що Кримська платформа на сьогодні є головним зовнішньополітичним інструментом консолідації міжнародних зусиль, спрямованих на деокупацію та відновлення територіальної цілісності України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy