Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент припинив повноваження нардепа Олександра Скічка

  • 5143
Парламент припинив повноваження нардепа Олександра Скічка

Парламент затвердив постанову № 5012 про дострокове припинення повноважень народного депутата України від «Слуги Народу» Олександра Скічка. Верховна Рада ухвалила таке рішення на позачерговому засіданні, оскільки з 29 січня Олександр Скічко перебуває на посаді голови Черкаської облдержадміністрації.

Перед голосуванням Олександр Скічко з парламентської трибуни розповів, що півтора року тому став народним депутатом, бажаючи покращити життя всіх українців. Попри опір старої системи, зміни вже почалися, і вони є невідворотними, наголосив він.

«Я вірю в те, що наша країна може бути сильною, квітучою, незалежною і самостійною. І це не просто слова. Це – віра, з якою я прийшов до Верховної Ради України. Віра, з якою я повертаюсь на рідну Черкащину. Повертаюсь, тому що хочу кращих результатів для своєї області. Я хочу, аби Черкащина була лідером «Великого будівництва» в Україні. Лідером розвитку медичної галузі. Лідером розвитку туризму», – заявив Олександр Скічко.

Як зазначив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, таким чином влада забезпечує право українських громадян обирати і бути обраним.

«Слуга Народу послідовно виконує свою обіцянку. Виборчий процес має відбуватися безперервно. Не повинно бути так, що два роки хтось не визнається померлим або не визнається таким, що втратив повноваження. Це робила минула влада. Ми таке робити не будемо. Будемо послідовно оголошувати перевибори. Зокрема, і перевибори народних депутатів», – зазначив він.

Нагадаємо, Олександр Скічко був депутатом парламенту з 29 серпня 2019. Його обрали на виборах за 197 округом у Черкаській області від партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy