Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент прибирає корупційні ризики у сфері оцінки впливу на довкілля

  • 286
Парламент прибирає корупційні ризики у сфері оцінки впливу на довкілля

Народні депутати підтримали законопроєкт №8410, який впорядковує процедуру оцінки впливу на довкілля при забудові або інших планових роботах. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

«Оцінка впливу на довкілля – це процедура, яка є основним екологічним запобіжником, щоб при забудові, при здійсненні будь-якої планованої діяльності не завдавалася шкода довкіллю. Це європейська практика і європейська директива», – пояснив Бондаренко.

Він додав, що тривалий час ця процедура вважалася корумпованою, а у бізнесу є нарікання, що ця процедура є надто тривалою і може призводити до непрогнозованої відмови.

«Ми прибираємо всі ризики й робимо цю процедуру абсолютно прозорою, регульованою, прийнятною для громадськості, зокрема екогромадськості та бізнесу. Також ми скорочуємо строк на проведення оцінки впливу на довкілля з 270 до 67 днів. Це суттєво вплине на швидкість ухвалення рішень і на початок відновлення країни», – запевнив голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy