Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент пропонує страхувати інвестиції від воєнних ризиків

  • 272
Парламент пропонує страхувати інвестиції від воєнних ризиків

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроєкт №9015, який передбачає компенсацію інвесторам у разі збитків від воєнних дій.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Україна потребує інвестицій – як зовнішніх, так і внутрішніх. Але якщо іноземні інвестори мають змогу вкладати гроші у нашу державу навіть зараз і страхувати свої інвестиції від воєнних ризиків, то через недосконалість законодавства українські інвестори такої змоги не мають. Тож ми повинні вправити цю ситуацію», – пояснила Шуляк.

Вона додала, що законопроєкт створює умови для того, щоб Експортно-кредитне агентство могло страхувати інвестиції вітчизняних та іноземних інвесторів зокрема й від воєнних ризиків.

«Це дозволить залучати в Україну більше інвестицій, які зараз необхідні для створення робочих місць, наповнення бюджету та забезпечення обороноздатності країни. Також інвестиції можуть відіграти важливу роль у процесі відбудови України вже зараз та у повоєнний час», – підсумувала Шуляк.

Нагадаємо, в Україні стартувала ініційована фракцією «Слуга Народу» програма єВідновлення, за якою власники пошкодженого житла отримають для його ремонту компенсацію у розмірі до 200 тис. грн. Друга черга виплати компенсацій стосуватиметься власників знищеного житла.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy