Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент пропонує розширити можливості для співпраці між місцевими владами

  • 169
Парламент пропонує розширити можливості для співпраці між місцевими владами

Народні депутати презентують у громадах євроінтеграційний законопроєкт № 9450, який розширює можливості місцевого самоврядування для співробітництва між регіонами України, а також з місцевою владою сусідніх європейських держав.

«Цей законопроєкт про чіткий покроковий алгоритм створення майбутніх міжнародних міжтериторіальних співробітництв. Крім того, він передбачає можливість державної підтримки розвитку міжнародного територіального співробітництва через фінансові інструменти Державного бюджету України, такі як державний фонд регіонального розвитку та програми підтримки Державної стратегії регіонального розвитку», – пояснив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Аліксійчук.

Він додав, що законопроєкт № 9450 також приводить норми законодавства України у сфері міжтериторіального і транскордонного співробітництва у відповідність до європейського права. Крім того, ухвалення законопроєкту створить сприятливі умови для соціально-економічного розвитку регіонів України та підвищення рівня життя.

«Ініціативи, закладені в законопроєкті, не одразу дадуть видимий ефект, але це той фундамент, який відкриває можливість громадам та регіонам залучити кошти від європейських та світових фондів і програм та стати ефективними і успішними в майбутньому», – підсумував Аліксійчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy