Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент пропонує додатково підтримати волонтерську діяльність в умовах війни

  • 703
Парламент пропонує додатково підтримати волонтерську діяльність в умовах війни

Народні депутати підтримали за основу законопроєкти №7363 та №7364, які в умовах воєнного часу сприятимуть розвитку волонтерського руху в Україні.

«Тисячі українців щодня наближають нашу перемогу, доправляючи на передову транспорт, засоби індивідуального захисту, медикаменти, військове спорядження та величезну кількість інших потрібних речей. До цього залучені багато організацій та окремих людей, і держава має максимально їм сприяти. Саме це ми і намагаємося зробити», – пояснила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Зокрема, до закону «Про волонтерську діяльність» пропонують внести додатковий напрям – волонтерська допомога для подолання наслідків військової агресії рф проти України. А також поширити на таких волонтерів нормативи виплат одноразової грошової допомоги у разі загибелі або інвалідності.

Передбачені й податкові пільги. Зокрема з оподаткованого доходу волонтера виключать витрати благодійної організації на медичний огляд, вакцинацію та інші витрати.

Також на період дії воєнного стану не є порушенням Податкового кодексу, якщо неприбуткова організація надає майно або послуги фізичним особам, які постраждали або можуть постраждати від російської агресії.

«Ми позбавимо волонтерів та на організації, які з ними працюють, надмірного податкового навантаження. Це підвищить їхню спроможність та дасть можливість надавати більше допомоги», – запевнила Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy