Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент проголосував за вихід України з низки угод СНД

  • 724
Парламент проголосував за вихід України з низки угод СНД

Народні депутати ухвалили низку законопроєктів, які передбачають вихід України з угод у рамках СНД та денонсацію угоди з урядом рф у податковій сфері.

Спільна боротьба з незаконною міграцією, спільний аграрний ринок та «увічнення пам’яті про мужність і героїзм народів держав-учасниць СНД у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» – Україна виходить з цих угод, які були підписані у рамках СНД. А також офіційно припиняє співробітництво з рф у податковій сфері.

«Ще у 2018 році РНБО ухвалила рішення про вихід нашої держави з окремих міжнародних договорів, які уклали у рамках СНД. Аналіз договорів та угод триває, і є пропозиції уряду та Президента визнати за доцільне припинити дію низки з них», – пояснив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

За його словами, серед угод є такі, які вже давно застарілі та практично не працюють.

«Стосовно незаконної міграції Україна йде шляхом укладання двосторонніх угод з іншими державами. А угода про аграрний ринок не застосовується з 2012 року», – навів приклад голова профільного комітету.

Свої корективи до перегляду угод внесла й російська агресія.

«Денонсувавши угоду між урядами України та росії про уникнення подвійного оподаткування ми позбавили росіян можливості отримувати необґрунтовані податкові пільги. А залишати угоду про вшанування «героїзму війни 1941-45» взагалі недоцільно з врахуванням російської агресії та принципово іншим трактуванням Україною подій Другої світової війни», – наголосив Мережко.

Також парламентарі ратифікували договори гарантій, які передбачають підвищення стійкості українських електромереж для інтеграції до європейських.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy