Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент працює над матеріальним заохоченням науковців – Руслан Стефанчук

  • 5249
Парламент працює над матеріальним заохоченням науковців – Руслан Стефанчук

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук вважає, що інновації можуть стати джерелом збільшення матеріального забезпечення науковців. Про це він заявив під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука».

Верховна Рада створює законодавчу базу для охорони інтелектуальної власності, яка має стати важливою складовою національної політики, наголосив перший віцеспікер парламенту.

«Ми ухвалили закон, яким створили Національний офіс інтелектуальної власності, зараз будемо переглядати патентне законодавство. Наразі стоїть питання щодо перегляду законодавства про авторські й суміжні права з тим, щоб ми виписали всі правила, які створять законодавчу охорону для наших вчених», – зауважив перший заступник Голови Верховної Ради України.

За його словами, захист та використання інновацій з комерційною метою допоможуть матеріально заохотити вчених працювати в Україні та отримувати прибуток від своїх винаходів. Також це стане потужною матеріально-інтелектуальною основою для університетів, науково-дослідних установ.

«Маємо зробити так, щоб беручи участь у наукових дослідженнях, кожен вчений чітко знав – він буде мати з того не тільки визнання, а й матеріальний зиск. Це змусить його ставитися з повагою до тих умов, які створені йому в Україні, і не шукати кращої долі за її межами», – впевнений Руслан Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy