Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент планує забезпечити прозорість держзамовлень на будівельні роботи

  • 124
Парламент планує забезпечити прозорість держзамовлень на будівельні роботи

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 11057, який передбачає впровадження прозорих державних закупівель на будівельні роботи. Про це повідомила ініціаторка законопроєкту, народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

«Парламент має системно відреагувати на проблему завищення цін на будматеріали у кошторисах будівельних закупівель. Зараз замовники тендерів на будівництво переважно не оприлюднюють кошториси з цінами після укладення договору з підрядниками. Ми переважно бачимо лише загальну вартість будівництва, у якій може ховатися завищена ціна на бетон, арматуру, пісок тощо», – пояснила ініціаторка законопроєкту.

Вона додала, що законопроєкт № 11057 впроваджує обов’язкову публікацію в Prozorro інформації про ціну будівельних матеріалів для будівництва чи ремонтів.

«Ми хочемо бачити на Prozorro ціну всіх будматеріалів – піску, бетону, щебеню тощо, які запропонував на торгах підрядник-переможець, після укладення з ним договору», – зауважила Радіна.

Голова профільного комітету запевнила, що обов’язок оприлюднювати таку інформацію не погіршить умови для добропорядних учасників тендерів на будівництво.

«Перед участю у тендері кожен підрядник завжди обраховує для себе вартість будматеріалів. Незручні запитання з’являться лише до тих замовників і підрядників, які мають намір нажитись на завищених цінах», – підсумувала Радіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy