Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент планує розширити можливості для співпраці між місцевими владами

  • 172
Парламент планує розширити можливості для співпраці між місцевими владами

Народні депутати підтримали у першому читанні євроінтеграційний законопроєкт № 9450, який розширює можливості місцевого самоврядування для співробітництва між регіонами України, а також місцевою владою сусідніх європейських держав.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Законопроєкт дозволить органам місцевого самоврядування ефективно взаємодіяти з місцевою владою інших регіонів України та сусідніх європейських держав. Це допоможе громадам розв’язувати проблеми місцевого та регіонального розвитку», – пояснила Шуляк.

Вона додала, що зараз така взаємодія ускладнена через низку проблем. Зокрема це відсутність відповідних повноважень у місцевої влади, неврегульованість визначення понять транскордонного, міжрегіонального, міжтериторіального та прикордонного співробітництва.

«Також ми спостерігаємо неузгодженість цілей та пріоритетів державної та регіональних стратегій регіонального розвитку з державною та регіональними програмами розвитку транскордонного співробітництва. Крім того, залишається неврегульованим питання фінансової підтримки розвитку міжтериторіального та транскордонного співробітництва», – констатувала голова профільного комітету.

За її словами, законопроєкт № 9450 розв’язує ці проблеми, а також приводить норми законодавства України у сфері міжтериторіального і транскордонного співробітництва у відповідність до європейського права.

Шуляк наголосила, що ухвалення законопроєкту створить сприятливі умови для соціально-економічного розвитку регіонів України та підвищення рівня життя.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy