Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент планує переглянути законодавство про захист персональних даних

  • 224
Парламент планує переглянути законодавство про захист персональних даних

Комітет ВР з питань цифрової трансформації та комітет з питань прав людини рекомендують винести на розгляд парламенту законопроєкт №8153 про захист персональних даних. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», Голова підкомітету електронного врядування Сергій Штепа.

Народний депутат зауважив, що чинне законодавство в сфері захисту персональних даних не змінювалось вже 14 років і потребує суттєвого вдосконалення.

«Коли вам телефонують з так званих «офісів», інтернет-шахраї надсилають SMS з небезпечними посиланнями або ви знаходите свої персональні дані в спеціалізованих Telegram-ботах – все це певною мірою є наслідком недосконалого профільного законодавства», – пояснив Штепа.

Також він додав, що для вступу України до ЄС потрібно привести законодавство у відповідність до Конвенції 108+. Вона врегульовує питання захисту персональних даних.

«Я підтримую законопроєкт № 8153. Комітет з питань цифрової трансформації понад рік тому рекомендував прийняти його за основу, хоча і висловив певні зауваження. Комітет з питань прав людини нещодавно висловив аналогічну позицію. Чекаємо на розгляд у сесійній залі», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy