Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав зміни до податкового адміністрування під час воєнного стану

  • 126
Парламент підтримав зміни до податкового адміністрування під час воєнного стану

Народні депутати у першому читанні підтримали законопроєкт №11084, який передбачає низку переваг для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства. Про це повідомив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Проєкт закону запроваджує Перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, які користуватимуться низкою переваг у податковому адмініструванні під час воєнного стану», – пояснив голова профільного комітету.

Він додав, що до цього Переліку щоквартально включатимуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які відповідатимуть низці вимог та критеріїв. Зокрема йдеться про рівень сплати податків та рівень нарахування заробітної плати.

За словами Гетманцева, платники податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, включені до Переліку, отримуватимуть низку переваг.

«Це мораторій на документальні перевірки, крім деяких видів, скорочення строків надання індивідуальних податкових консультацій. Також за платником податків закріплюється комплаєнс-менеджер, з яким можна взаємодіяти дистанційно, зокрема у режимі відеоконференції», – зауважив ініціатор законопроєкту.

Гетманцев запевнив, що ухвалення законопроєкту дозволить підвищити рівень прозорості та системності в роботі Державної податкової служби, а також суттєво економити час працівників контролюючого органу та платників податків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy