Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав залучення 200 млн євро для розвитку громадського транспорту

  • 7799
Парламент підтримав залучення 200 млн євро для розвитку громадського транспорту

Народні депутати проголосували за ратифікацію угоди з Європейським інвестиційним банком, яка передбачає фінансування проєктів розвитку екологічного громадського транспорту по всій країні.

«Залучення 200 млн євро від Європейського інвестиційного банку дозволить фінансувати проєкт “Міський громадський транспорт України ІІ”. Він передбачає розвиток громадського транспорту в населених пунктах із понад 100 тис. мешканців по всій країні», – пояснив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Дмитро Любота.

Він наголосив, що кошти підуть на придбання сучасного екологічного транспорту – трамваїв, тролейбусів, електроавтобусів та вагонів метро, а також на відновлення та будівництво трамвайних та тролейбусних ліній.

За словами народного депутата від фракції «Слуга Народу» Олександра Горенюка, цей проєкт також дасть змогу розв’язати проблему заторів у великих містах.

«У світовому антирейтингу міст із найбільшими заторами Київ на третьому місці, Одеса – на шостому. Є там і Харків, і Дніпро. Єдиний дієвий засіб боротьби з заторами – це сучасний якісний громадський транспорт. Українці мають позбутися застарілих маршруток та отримати сучасні трамваї, тролейбуси та електроавтобуси», – сказав нардеп.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy