Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав залучення 100 млн євро для відновлення доріг Луганщини

  • 6680
Парламент підтримав залучення 100 млн євро для відновлення доріг Луганщини

Верховна Рада ратифікувала фінансову угоду з Європейським інвестиційним банком, яка передбачає кредит на розбудову дорожньої інфраструктури Луганської області.

«Більшість доріг у Луганській області будували ще в радянські часи й потребують ремонту, частина з них була зруйнована під час бойових дій, тож Луганщина нарешті має отримати сучасну дорожню мережу. Ми зможемо це зробити завдяки коштам міжнародних партнерів та відновити транспортний трикутник Сєвєродонецьк-Старобільськ-Сватове з виходом до Троїцького на півночі області», – прокоментував заступник голови фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету ВР із питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Максим Ткаченко.

Кредитні кошти залучать у рамках проєкту «Східна Україна: Возз’єднання, Відновлення та Відродження», який є одним із пріоритетних інвестиційних проєктів.

На розбудову та відновлення автомобільних доріг державного значення на Луганщині планують залучити 100 млн євро. Це дасть змогу поєднати між собою низку малих та середніх населених пунктів вздовж транспортного маршруту Троїцьке-Сєвєродонецьк-Старобільськ та з’єднати Схід України з іншими регіонами новими безпечними дорогами.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy