Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав закони, які допоможуть Україні отримати черговий транш від партнерів

  • 240
Парламент підтримав закони, які допоможуть Україні отримати черговий транш від партнерів

Верховна Рада ухвалила у другому читанні два важливі закони №5865 і №9266, які є вимогою Світового банку для надання чергового траншу Україні та наближають вітчизняне законодавство до норм Євросоюзу.

Про це заявив голова Комітету фінансів, податкової та митної політики, народний депутат «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

Так, законопроєкт №5865 стосується регулювання та нагляду на ринках капіталу та організованих товарних ринках – великої реформи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Як зауважив народний депутат, документ перезавантажує цей орган, надає йому ширші повноваження, встановлює відповідальність для суб’єктів господарювання на цьому дуже чутливому ринку фінансових послуг.

«Даний проєкт закону покликаний забезпечити побудову на ринках капіталу та організованих товарних ринках в Україні ефективної системи здійснення регулювання, нагляду та контролю, а також запобігання зловживанням на цих ринках у відповідності з Принципами Міжнародної організації комісій з цінних паперів (IOSCO) та іншою міжнародною практикою», – наголосив Данило Гетманцев.

Ухвалення другого законопроєкту №9266 про електронні аграрні розписки є також вкрай важливим.

«Документ передбачає, що запровадження аграрних нот (розписок) надасть доступ нашим аграріям до дешевих джерел фінансування їхнього бізнесу. Істотно полегшиться обіг так званих аграрних розписок, які посвідчують кредитні відносини між аграріями й тими, хто надає їм гроші», – підсумував голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy