Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав законопроєкт про застосування англійської мови в Україні

  • 304
Парламент підтримав законопроєкт про застосування англійської мови в Україні

Народні депутати ухвалили у першому читанні президентський законопроєкт №9432, який передбачає закріплення статусу англійської як мови міжнародного спілкування в Україні.

«Цей законопроєкт про можливості для українців, про залученість до міжнародного контексту і співробітництва, про інвестицію в себе і підвищення власної конкурентоспроможності», – прокоментувала заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

Вона пояснила, що за англійською мовою закріплюється статус однієї з мов міжнародного спілкування в Україні. Крім того, законопроєкт визначає категорії держслужбовців, які обов’язково мають володіти англійською, а також унормовує використання англійської у публічній та інших сферах суспільного життя.

Кравчук додала, що на підтримку законопроєкту Мінцифри запустило програму Future Perfect, мета якої популяризувати вивчення англійської.

«Нещодавні дослідження показали, що понад 50% українців бажають покращити свою англійську, а 93% батьків хочуть, щоб їхні діти вивчали цю іноземну мову», – сказала народна депутатка.

За її словами, цей законопроєкт також сприятиме євроінтеграційним процесам.

«Політика ЄС спрямована на те, щоб кожен громадянин європейської спільноти володів, як мінімум, двома іноземними мовами. На англомовних працівників чекають і роботодавці: 70% світових компаній з неангломовних країн вважають знання англійської важливим для свого бізнесу», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy