Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав законопроєкт про відновлення конкурсів на держслужбу з пропозиціями Президента

  • 2946
Парламент підтримав законопроєкт про відновлення конкурсів на держслужбу з пропозиціями Президента

Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №4531 про відновлення конкурсів на державну службу з урахуванням пропозицій Президента. Рішення підтримали 267 народних депутатів.

Глава держави пропонує вилучити положення, які порушують конституційні норми щодо призначення за поданням прем’єр-міністра членів уряду України. В них ідеться про виконання першим заступником міністра чи заступниками міністра (у період, коли посада міністра є вакантною) лише окремих повноважень міністра.

Президент Володимир Зеленський підкреслив, що ці норми закону призведуть до паралічу діяльності всього міністерства.

При цьому глава держави підтримує необхідність відновлення конкурсів на посади державної служби, які були призупинені через обмежувальні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу, наголосив перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

«Президент України підтримує всі положення законопроєкту, який переданий йому на підпис, крім двох. В результаті того, що був поспіх у залі, вони є юридично недосконалими і унеможливлюють застосування цих положень на практиці. А саме – утримання інституційної спроможності Кабінету міністрів як окремого органу державної влади», – заявив з трибуни Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, законопроєкт №4531 відновлює проведення конкурсів на посади державної служби, що були призупинені через карантин. Нові конкурси оголошуватимуться протягом 6 місяців. Перебувати на посадах призначеним у період карантину без конкурсів службовцям можна буде не більше 9 місяців із дня набрання законом чинності.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy