Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав законопроєкт про Службу безпеки України

  • 530
Парламент підтримав законопроєкт про Службу безпеки України

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7243 стосовно повноважень Служби безпеки України з управління об’єктами державної власності.

“На сьогодні Служба безпеки України як державний орган спеціального призначення з правоохоронними функціями, який забезпечує державну безпеку України, здійснює управління об’єктами права державної власності – нерухомим і рухомим майном (державними підприємствами, будівлями, спорудами, транспортними засобами та будь-яким іншим майном). Під час цієї діяльності є об’єктивна необхідність в отриманні додаткового майна від ЗСУ, інших військових формувань, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та передачі їм майна, яке не використовується СБУ в її оперативно-службовій діяльності”, — зауважив голова комітету національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

За його словами, у ході передачі та отримання майна в деяких випадках виникають складнощі з оформленням правовстановлюючих документів СБУ на таке майно через відсутність в Законі України «Про Службу безпеки України» повноважень управляти державним майном, що фактично вже нею здійснюється з моменту утворення. 

“Розв’язувати порушене питання шляхом внесення змін до статті 24 Закону України «Про Службу безпеки України», надавши відповідні повноваження Службі безпеки України”, – пояснив народний депутат “Слуги Народу”.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy