Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав законопроєкт про права та свободи переселенців

  • 8893
Парламент підтримав законопроєкт про права та свободи переселенців

Депутати у першому читанні проголосували за законопроєкт №4487, який вносить зміни до закону «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб».

«Зараз маємо ситуацію, коли багато переселенців понад 7 років живуть у певних громадах та планують там залишитися. Але формально вони не є її мешканцями, бо не мають зареєстрованого місця проживання саме у цій громаді. Вони не можуть користуватися усіма її можливостями: державними послугами, виплатами, участю у місцевих справах. Ми цю нерівність хочемо виправити», – пояснив один із співавторів законопроєкту, заступник голови депутатської фракції «Слуга Народу» Максим Ткаченко.

Зміни до чинного законодавства дозволять скоротити термін прийняття рішення про взяття на облік переселенців з 15 до 7 робочих днів, врегулювати проблему отримання житла та надання низьковідсоткових кредитів для цього.

Також законопроєкт передбачає збільшення терміну можливої відсутності переселенця за місцем проживання з 2 до 6 місяців, а у разі обґрунтованих причин – до 9 місяців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy