Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав законопроєкт про освіту дорослих

  • 649
Парламент підтримав законопроєкт про освіту дорослих

Народні депутати прийняли в першому читанні законопроєкт № 7039, який впорядковує сферу освіти дорослих та передбачає ефективне її фінансування. Про це заявила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Юлія Гришина.

«Через війну тисячі людей в Україні втратили роботу, а мільйони переселенців, потребують перекваліфікації, щоб мати змогу працювати й забезпечувати себе та свої сім’ї. Тож є нагальна потреба якнайшвидше ухвалити законопроєкт № 7039. Ми зобов’язані забезпечити українцям можливість безперервно навчатися протягом всього життя», – пояснила Гришина.

За її словами, щорічні витрати держбюджету на освіту дорослих становлять 2 млрд грн, але понад половину цих коштів витрачають не на фінансування освіти дорослих, а на адміністративні витрати.

Вона додала, що це відбувається через відсутність конкурсних механізмів розподілу цих коштів. Водночас недержавні організації, у яких адміністративні витрати становлять лише 10-15%, обмежені у доступі до цих грошей.

«Завдяки цьому законопроєкту ми зможемо впорядкувати сферу освіти для дорослих, а також забезпечити ефективне використання коштів і стимулювати недержавні організації долучатися до цієї сфери», – підсумувала Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy