Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав законопроєкт, який зміцнить банківську систему України

  • 10049
Парламент підтримав законопроєкт, який зміцнить банківську систему України

Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №4367, який дозволить зміцнити банківську систему України, забезпечити її стійкість, надійність та розвиток.

Також буде створено умови для посилення інституційної, економічної, функціональної та фінансової незалежності Національного банку, на чому наполягають наші міжнародні партнери.

Як пояснив співавтор законопроєкту, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, ця ініціатива допоможе привести українське законодавство у відповідність до законодавства Європейського Союзу та посилить стабільність нашої банківської системи.

«Це стосується усунення правових прогалин для забезпечення управління ризиками в банках, впровадження буферів капіталу, а також – нової структури банківського капіталу. Також законопроєкт пропонує встановити додаткові вимоги до членів ради та правління банків, посилити відповідальність ради банків, вдосконалити систему управління ризиками», – пояснив Данило Гетманцев.

За словами співавторки законопроєкту №4367 Вікторії Кінзбурської, його ухвалення має позитивно вплинути на стабільність та розвиток вітчизняної економіки, на захист інтересів вкладників і клієнтів банків. Крім того, він посилить довіру до України з боку міжнародних партнерів, кредиторів та інвесторів.

«Цей законопроєкт покликаний наблизити корпоративне управління і системи ризик-менеджменту в банках до практики ЄС, а також вирішити проблеми, виявлені Національним банком України в процесі здійснення наглядової та регуляторної діяльності. Законопроєкт спрямований на виконання міжнародних зобов’язань України та враховує законодавство Європейського Союзу», – розповіла Вікторія Кінзбурська.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy