Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав виробників крафтового пива (ІНФОГРАФІКА)

  • 7819
Парламент підтримав виробників крафтового пива (ІНФОГРАФІКА)

Народні депутати у першому читанні проголосували за зниження податків для малих виробників пива.

«Цей законопроєкт про економіку, про туризм, про імідж і бренд держави. У нас чи не вперше з’явилась можливість надати малим учасникам пивного ринку позмагатися з іншими виробниками у світі», – зазначив голова Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Законопроєкт № 5118 знижує ставки акцизного збору для незалежних малих пивоварних заводів за прикладом європейських країн, де малі виробники можуть сплачувати акциз з 1 літра пива в 1,5-2 рази менший, ніж для великих промислових заводів. Таким чином парламент планує підтримати мале виробництво крафтових броварень, які під час карантину втратили 90% каналів збуту.

Пов’язаний законопроєкт № 5119 дає визначення малим виробникам пива та класифікує їх як незалежний малий пивоварний завод, що працює окремо від будь-якого іншого пивоварного заводу.

Малим виробником пропонують вважати підприємство з обсягом виробництва 200 тис. гектолітрів замість чинної норми 3 тис. гектолітрів.

За прогнозами ініціаторів законопроєктів, це дозволить зберегти та збільшити кількість робочих місць у галузі, збільшить виробництво пива на 20 млн літрів та сприятиме зниженню роздрібних цін через зростання конкуренції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy