Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав створення реєстру дітей, які потребують реінтеграції та поновлення прав

  • 774
Парламент підтримав створення реєстру дітей, які потребують реінтеграції та поновлення прав

Народні депутати у першому читанні проголосували за законопроєкт № 7231, направлений на допомогу дітям та сім’ям з дітьми, постраждалим від бойових дій.

“Через напад російських загарбників на Україну потерпають десятки тисяч дітей та їхніх батьків. У всіх різні проблеми й усім треба допомогти. Тому ми пропонуємо створити Єдиний державний реєстр дітей, які потребують реінтеграції та поновлення своїх прав. Це дасть можливість якісно забезпечити соціальний та правовий захист, надати пільги і взагалі забезпечити гідні умови життя”, – пояснила ініціаторка законопроєкту, народна депутатка від фракції “Слуга Народу”, голова Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

За її словами, законопроєкт передбачає, що уряд розроблятиме цільові загальнодержавні програми з реінтеграції та відновлення прав дитини й підтримки сімей з дітьми. Також уряд координуватиме діяльності центральної та місцевої влади у цій сфері.

“До другого читання ми плануємо удосконалити термінологію та внести зміни, які забезпечать найефективнішу дію цього закону та реально забезпечать дітям гідний рівень життя”, – сказала Третьякова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy