Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав спрощення відведення землі для будівництва станцій зв’язку

  • 62
Парламент підтримав спрощення відведення землі для будівництва станцій зв’язку

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроєкт № 9549, який передбачає спрощення процедури виділення земельних ділянок для будівництва базових станцій мобільних операторів. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Виклики воєнного часу та необхідність розвитку інфраструктури зв’язку України вимагають спрощення земельних відносин, які дозволять операторам мобільного зв’язку удвічі швидше будувати нові базові станції мереж та відновлювати пошкоджені внаслідок бойових дій», – пояснив парламентар.

За його словами, законопроєкт № 9549 значно спрощує процедуру отримання мобільними операторами права на користування земельними ділянками для розгортання, експлуатації та будівництва нових базових станцій мереж. Ці станції забезпечують покриття території України зв’язком четвертого покоління та мобільним високошвидкісним інтернетом.

«Важливо прискорити процеси землевідведення та доступу для будівництва нових об’єктів мережі. Законопроєкт передбачає пришвидшення бюрократичних процедур з 6 місяців до 2-3 місяців», – повідомив Гайду.

Йдеться про невеликі земельні ділянки 1-5 соток залежно від особливостей місцевості та технічного рішення. Зокрема це земля вздовж автомобільних та залізничних шляхів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy