Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав спрощення процедури тимчасового виїзду дітей з України

  • 303
Парламент підтримав спрощення процедури тимчасового виїзду дітей з України

Народні депутати прийняли за основу урядовий законопроєкт № 6146, який спрощує оформлення дозволу на виїзд закордон неповнолітніх дітей у супроводі одного з батьків.

«Кожен з батьків зможе надати згоду на виїзд неповнолітньої дитини закордон у супроводі другого з батьків та оформити це просто та швидко через портал Дія. Це особливо актуально зараз, коли тисячі українців з дітьми виїжджають за межі України, рятуючись від війни», – пояснив представник Кабінету Міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

Також, за його словами, згоду на виїзд дитини можна оформити у нотаріуса, він внесе її до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

«Законопроєкт передбачає, що згоду на виїзд дитини можна оформити на тривалий час, але не більше 3 років», – додав Мельничук.

Він зазначив, що передбачена можливість посвідчувати згоду одного з батьків, який перебуває у слідчому ізоляторі або відбуває покарання.

«Визначені випадки, коли дозвіл оформлювати не потрібно. Зокрема, у випадку позбавлення батьківських прав другого з батьків, або ж якщо він визнаний безвісно відсутнім або недієздатним», – підсумував Мельничук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy