Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав санкції для російських та білоруських спортсменів

  • 226
Парламент підтримав санкції для російських та білоруських спортсменів

Верховна Рада ухвалила постанову №9408, який передбачає застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до представників спортивних організацій російської федерації та республіки білорусь.

Як пояснив перший заступник Голови комітету з питань молоді і спорту, народний депутат «Слуги Народу» Жан Беленюк, неприпустимим є те, що в той час, коли, гинуть українські спортсмени, діти, російська армія знищує українські міста, села та селища, представники спортивних організацій
рф та республіки білорусь, поряд з їхніми спортсменами продовжують публічно підтримувати збройну агресію рф проти України, геноцид Українського народу та депортацію українців.

«Цей документ забезпечує передумови для прийняття рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування таких санкцій. Також необхідно проінформувати компетентні органи Європейського Союзу, США, Канади, Австралії, Японії та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів», – пояснив він.

Ухвалення постанови сприятиме зменшенню реальних та потенційних загроз національним інтересам, інформаційній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, переконаний Жан Беленюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy