Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав призначення трьох міністрів

  • 4778
Парламент підтримав призначення трьох міністрів

Народні депутати проголосували за призначення очільників міністерств охорони здоров’я, інфраструктури та економіки.

На посаді міністра охорони здоров’я парламент підтримав кандидатуру головного санітарного лікаря Віктора Ляшка. За це рішення проголосували 262 народних депутати.

«Пріоритетом номер один для мене є подолання коронавірусної хвороби. Ми зробимо все, щоб українці змогли вакцинуватися, працювати і подорожувати. Адже ця пандемія ще не завершилася. І, на жаль, вона не остання. Саме тому біологічна безпека наших громадян стане пріоритетом роботи міністерства», – заявив Ляшко.

За його словами, до кінця 2021 року усі, хто хоче вакцинуватися від COVID, зможе це зробити.

Також серед основних пріоритетів МОЗ він назвав налагодження в Україні власного виробництва імунобіологічних препаратів, поширення програми доступних ліків на більш широкий перелік захворювань та впровадження додаткової оплати лікарям за досягнутий результат.

Міністерство інфраструктури очолить голова Укравтодору Олександр Кубраков. Це рішення підтримали 284 народних депутати.

Серед ключових завдань галузі, які міністерство має виконати, він назвав продовження президентської програми «Велике будівництво» та відновлення доріг.

Також серед основних напрямків роботи міністерства стануть: стабілізація фінансового становища Укрзалізниці, відновлення інфраструктури морських та річкових портів, розвиток існуючих аеропортів і створення мережі регіональних аеропортів та розвиток ринку внутрішніх авіаперевезень.

«Всі ці питання складні та вимагатимуть непростих рішень, нових законів та взаємодії всіх гілок влади. Сподіваюся, що й надалі зможу розраховувати на вашу підтримку. Зі свого боку запевняю, що моя позиція буде відкритою для вас у всіх питаннях», – звернувся до депутатів Кубраков.

Першим віцепрем’єр-міністром та міністром економіки стане голова Державної податкової служби Олексій Любченко. За його кандидатуру проголосували 293 депутати.

Стратегічними цілями на посаді він назвав пошук стимулів для економічного росту, модернізацію технологічних процесів та відновлення кредитування виробничої сфери.

Також надважливою він назвав подальшу співпрацю з МВФ в інтересах України та використання міжнародної фінансової допомоги для розвитку реального сектору економіки.

«Я розумію, чим є ця посада сьогодні, коли є загострення світової фінансової кризи, пандемія, проблеми внутрішнього характеру, які накопичувалися не один десяток років. Але все можливо зробити за вашої підтримки. Чому я вірю в успіх? Тому що у мене є відповідальність перед родиною і перед народом України», – звернувся до депутатів Любченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy