Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав посилення захисту прав працівників

  • 360
Парламент підтримав посилення захисту прав працівників

Народні депутати 240 голосами підтримали у першому читанні законопроєкт №7629, який запроваджує адміністративну відповідальність за порушення під час укладання та виконання колективних угод і договорів.

«Цей законопроєкт є частиною зобов’язань України у сфері європейської інтеграції, він сприятиме посиленню захисту прав як працівників, так і роботодавців та їхніх представників», – пояснив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас.

Також Сергій Іонушас зазначив, що Верховною Радою України раніше було прийнято Закон 7628, яким врегульовано порядок укладання та виконання колективних угод і договорів, а тому цей законопроект покликаний забезпечити невідворотність покарання за порушення правовідносин у сферах колективно-договірної діяльності.

Зокрема, законопроєкт передбачає зміни в Кодексі України про адміністративні правопорушення:

✅підвищення розміру штрафу за ухилення від участі в колективних переговорах, а також за ненадання інформації, необхідної для ведення переговорів і здійснення контролю над виконанням угод;

✅штраф за ненадання працівнику інформації про укладення колективного договору, внесення до нього змін і доповнень

Водночас штраф не накладатимуть на осіб, які представляють роботодавців, якщо кількість працівників не перевищує 25 осіб.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy