Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав ініціативу додати до ДПА історію та іноземну мову

  • 609
Парламент підтримав ініціативу додати до ДПА історію та іноземну мову

Народні депутати ухвалили у першому читанні законопроєкт №9046, який розширює перелік дисциплін, що входять до державної підсумкової атестації на кожному рівні повної загальної середньої освіти.

«Зараз під час ДПА перевіряють результати вивчення математики та української мови. Водночас у базовому Законі «Про освіту» однією з ключових компетенцій визначена здатність спілкуватися іноземними мовами. А також закріплена вимога виховувати в учнів повагу до історичних цінностей та історико-культурного надбання. Саме тому ми пропонуємо додати до ДПА іноземну мову та історію», – пояснив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Законопроєкт №9046 вносить зміни до Закону «Про повну загальну середню освіту», зокрема:

✅ст. 17 – на кожному рівні повної загальної середньої освіти обов’язково перевірятимуть під час державної підсумкової атестації не лише результати навчання з української мови та математики, а й з історії України та іноземної мови, окрім російської;

✅ ст. 44 – Державні стандарти передбачають вільне володіння державною мовою, необхідний рівень математичної компетентності, знання історії України та володіння іноземною мовою (крім російської) всіма учнями закладів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

«Результатом таких змін має стати підвищення якості викладання історії України та іноземних мов і краще опанування учнями цих дисциплін», – зазначив Бабак.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy