Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав євроінтеграційний законопроєкт щодо зменшення та контролю промислових викидів

  • 169
Парламент підтримав євроінтеграційний законопроєкт щодо зменшення та контролю промислових викидів

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №11355 «Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення», який має імплементувати акти права ЄС щодо промислових викидів.

Про це повідомив один з його авторів, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

За його словами, законопроєкт передбачає реформування сфери промислового забруднення шляхом застосування найкращих доступних технологій та методів, а також впровадження інтегрованих дозволів на викиди та скиди для підприємств та механізми контролю промислового забруднення.

«Законопроєкт має запустити процес поступового зменшення промислового забруднення довкілля та впливу промислових скидів та викидів на здоров’я громадян України», – зазначив парламентар.

Крім того, акцентував він, це важлива реформа на шляху України до ЄС та до реалізації програми Ukraine Facility.

«Законопроєкт відкриває шлях до імплементації Директиви 2010/75/ЄС. Після його остаточного ухвалення наша держава зможе почати довгоочікуване переобладнання промисловості. Це – запорука повоєнного зеленого відновлення нашої держави. Україна має продемонструвати цивілізованому світу готовність до виконання взятих на себе зобовʼязань», – наголосив Олег Бондаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy